درباره ما


فروشگاه راستین ایران از سال 1365 به صورت حضوری فعالیت داشته و اینک برای رفاه حال مشتریان و رقابت در عرصه فروش آنلاین، فروشگاه اینترنتی راستین ایران را در سال 1400 راه اندازی نموده است. در فروشگاه راستین ایران می توانید لوازم خانگی برقی کوچک و بزرگ اعم از جاروبرقی، آبمیوه گیری، همزن و انواع لوازم برقی مورد نیاز آشپزخانه و خانه را با سهولت کامل خریداری کنید.

  فروشگاه آنلاین لوازم خانگی راستین ایران، قبل از شروع فرآیند انتخاب، با مشتری همراه می‌شود و با نقد و بررسی دقیق محصولات، همه اطلاعات مورد نیاز را درباره‌ی محصول و مزایا و معایب آن ارائه می‌کند تا خریدار بتواند با اطمینان و آگاهی انتخاب کند. کارشناسان پشتیبانی، در تمامی مراحل انتخاب و خرید و ارسال سفارش، خریداران عزیز را همراهی می‌کنند و آماده‌ی پاسخگویی به همه پرسش های آنان هستند. پس از گزینش محصول دلخواه، راستین ایران، اصالت کالا و بهترین قیمت بازار را تضمین می‌کند و سفارش را درب منزل تحویل می‌دهد.

 «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل نخستین است که راستین ایران از نخستین روز با بهره گیری از تجارب برترین فروشگاه های اینترنتی کشور تلاش کرده که به آن پایبند باشد.

  امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره، راه‏کارهای جدیدتری وجود دارد، به ویژه برای انتخاب و خرید کالا. اکنون، کمتر کسی است که برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق، اقدام کند. مشتریان پیش از خرید، از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود، نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز، حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی، بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر و هوشمندانه‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به شمار استفاده‏ کنندگان خدمات اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.